Yazmakta tek bir amaç güdülmektedir ;
'' Boşalmak! ''
Bir nevi mastürbasyon..


'' Biri bilmeli, biri görmeli olup biteni ..! ''

Recent Posts

12.4.10

Hiç kimseden hiç kimseye..

Gecikmiş Bir Veda Mektubu

Merhaba,

Eminim komik gelmiştir konuşmaya böyle başlamam sana.. Ah bir bilseniz içler acısı bir durum.. Kanamak her bir hecede. Nereden bileceksiniz ki siz. Siz sevmeyi bilmeyen Adam.. Nereden bileceksin her bir hecenin kanayan bir zerre olduğunu..

Siz kendi sessizliğinizde boğuldunuz mu hiç ? Karıştırıyorum hep sen mi desem, siz mi desem diye.. Af dileyeceğim fakat şimdi sen affetmeyi de bilmezsin ki. Ne yazık.. Ahh ne yazık..
Ama siz demeliyim.. Eee koskoca bir ayrılık var arada sen demek olmaz, yakışık almaz. En azından bana.
Giden birisinin ardından bastırdınız mı hiç göz yaşlarınızla açlığınızı? Yalnızlık elindeki neşterle kesti mi ensenizden topuklarınıza kadar. Peki ya merhem diye tuzu kakaladı mı hiç size ? Yani yalnızlığınızdan bile kazık yediniz mi hiç ? Ama yoo sizin yalnızlığınız yoktur ki.. Bulursunuz her sabah gözlerinizi güne açacak iki kişilik, iki yanan tenli bir yatak..
Ahh bayım oysa bir bilseniz ki bulmak mesele değil. Mesele tüm bunları kaldırabilecek bir mideye sahip olabilmek. Ama sizin mideniz de yoktur ki. Şayet olsaydı ; her gece bir başkasının yatağındayken bir önceki gecenin küfürleri sızı yapardı. Yanardı cayır cayır içeriniz.. Eee haksızlığın acısı büyük.
Biliyor musunuz ? Ahh pardon tabi ki bilmiyorsunuz.. Zebanim oldunuz siz bayım.. Her geçen gün yaktınız ölmeden kendi cehenneminizde.
Övünün , büyük başarı (!) Nasıl da kandırdınız bu kadını .. Oysa ki güvenmiştim . İnanmıştım sözlerinize.. Yolculuğumuzun yerin dibine değil de bulutların üzerine olduğunu söyleyen gözlerinize..
Çokça zaman oldu bir yerde okumuştum ‘’Vurdukça bir yere her gecen gün daha az sızlar, zamanla nasır tutar ve acımaz’’ diye.. İnanın bu yüzden di tüm o gurursuzca affetmelerim.. Nereden bileyim kitaplardan da kazık yiyeceğimi.. Tıpkı sizde de olduğu gibi..
Sabah uyandığımda yanımda bulamamalarım, telefonlarıma çıkmamalarınız vs. vs. Tabii siz daha iyi bilirsiniz benden . Alkol nedeniyle pek hatırlayamıyorum şimdi.

Size içimde tuttuğum, söylemeye değmeyecek çünkü anlayamayacağınız tonla hece var. Sakın ha! Aldanmayın içinizdeki kendini beğenmişe.. Sevgi sözcükleri değil bunlar. Geçti artık bu kadından. Geç belki fakat öğrendim ekvatorun bir yerlerinde yana yana bir adamdan nefret etmeyi, vazgeçmeyi..
Bilmem özler misiniz bu teni fakat bilin ki bayım geçtiniz artık bu tenden, sonunda bittiniz..
Vuramayacaksınız nasır tutsun diye bir yerlere. İzin vermeyeceğim buna dejavuda bile.

Bunlar size son seslenişin Bayım.
Hoşça kalın…

‘’ Tek bir hecenin asla değmeyeceğini bile bile…’’

YılsevAşlak

0 DÜŞÜK ÇENE:

İçeriden birileri.