Yazmakta tek bir amaç güdülmektedir ;
'' Boşalmak! ''
Bir nevi mastürbasyon..


'' Biri bilmeli, biri görmeli olup biteni ..! ''

Recent Posts

31.12.11

Dilerim senin adın mutluluk olur 2012..

    Küçüklüğümde her yılbaşında gözümü baca deliğinden ayırmazdım. Çoğu çocuk gibi beni de Noel Baba ile tanıştırmışlardı. Ve hiç bir zaman bacadan gelmeyişleriyle. Bir çok filmde Noel Baba baca deliğinden geçer ve şömineden çıkardı. Öyle öğrenmiştim. Nasıl oluyorduda pırıl pırıl , hiç kirlenmeden çıkmayı başarıyordu o bacadan anlam veremiyordum. Bu benim için Noel Babayı daha da ilgi çekici, muhteşem kılıyordu.
Evimizde şömine yoktu ben küçükken. Sobayı yakmaması için babama yalvardığımı hatırlıyorum. Çünkü her yıl Noel Baba bana hediyelerimi getirmeye çalışırken sobanın içinde yanıyordu. :(( Kabus görmeye sanırım böyle başladım.
    Her yeniyıldan sonra sırtımı dönüp yatamıyordum. Hep sırtüstü yatıyordum. Çünkü Noel Babanın hayaleti gelip sırtımı gıdıklıyordu.. Şimdilerde hiç bir yerde baca yok. Haliyle yanan Noel Babalarda yok. Sırtımda gıdıklanmıyor. Noel Babalar yanmıyor ama yine bana hediyelerimi getirmiyor. Olsun.
Ben Noel Babayı hayaletleriyle sevdim.
   Bir de dökülen dişlerimizi yastığımızın altına koyardık ya Hediye Perisi hediye getirecek diye. Ben yine Noel Babanın geleceğini düşünürdüm. Hiç bir gece odamda görmediğim Noel Baba'ya selam olsun.

Dilerim gelmemelerin, göremediğim hediyelerin hep mutluluk olmuştur Noel Baba.
Yine aynı hediyeden getir bana.


- Dilerim senin adın '' Mutluluk '' olur 2012..

29.12.11

Sıkkınlığım tavan yaptı. Göğe ulaşmak üzere.

Noel için  hala herhangi bir planım yok. Sanırım tıkılıp kalacağım yurtta. Pöff.. Burada plan yapabileceğim bir Allah'ın kulu bile yok. İnsanlar neden bu kadar uzak. Bu kadar yabancı.. Evimi özledim. Şehrimi.
Bunaltıcı günlerimin ardı arkası kesilmiyor.

Tüm günüm The Sims Social oynamakla geçiyor. Yapılabilecek en iyi şey Sims oynamak burada. O kadar bet bir durumun dibindeyim. Fırsatım olsa her günümde kaçar gelirim İstanbul'a. Eğlence istiyor ruhum fakat gram eğlence yok burada. Bu bana Tanrı'nın hediyesi olmalı (!)

Ah bilogcum sen bile çekici gelmiyorsun artık. Hı birde sürekli alışveriş sitelerindeyim. Gidip bakamadığım vitrinlere Trendyol, Markafoni vs'den bakıyor , alışveriş egomu tatmin ediyorum.
Tabi bu konuda en çok yine Sims işime yarıyor.

Finaller pazar'ın ertesi günü başlıyor. Bana çok uzak kavram gibi sınavlar.
B-ö-ğ!

Bilog!
Ben patlayacağım.
Hadi canım öptüm by.

10.12.11

Mükemmellik böyle birşey..

9.12.11

Sürpriizzz..

Heey İstanbul ben geldim!
Ani verilen bu kararlarıma bayılıyorum. Bi sana mı sürpriz sanıyorsun. Bana da sürpriz oldu. Kendime epeydir böyle güzellik yapmamıştım :)

Hastayım bilogcum. sesim gidiyor. Öksürüyorum, öksürüyorum, öksürüyorum. Ciğerlerimi kusacak gibi oluyorum. Sonra geçer gibi oluyor. Sanırım faranjit oldum. Pazartesi gideceğim doktora.
Öptüm bilogcum*

4.12.11

biri kendini hiç yalnız hissetmiyor musun diye sormuştu.
uzun zamandır hayır dedim. kimse şimdi yeniden sorsun.

evet.
Selam bilog.
Sonunda kendime vakit ayırabildim. Dün Küçük Kurbağamlaydım. Öpe koklaya doyamadım. Nasıl özlemişim. Ama az değil 6 ay geçti. Dile kolay. Epey yoruldum ama .
Cuma günü teslim etmem gereken bir ödev var . Hayatı tanımlamam istendi.

Hayat ne ki bilog ?

İçeriden birileri.